جهت های هشت گانه در فنگ شویی

شمال :
رنگ= سیاه و آبی
شمال نشان دهنده جریان انرژی برای بدست آوردن ثروت است و باید با رنگ آبی و عنصر آب فعال شود. شمال در ذهن افراد اغلب با سردی و رطوبت همراه است آب ثروت تولید می کند ما نمی توانیم بدون آب زندگی کنیم همانگونه که نمی توانیم زندگی مان را بدون پول بگذرانیم. بنابراین این ناحیه برای سلامتی و ثروت ما بسیار مهم است فواره های آب آکواریوم های ماهی وحتی یک عکس با منظره ی آب راه های مهمی برای افزایش و کسب کردن ثروت هستند.

 

 

شمال شرقی
این جهت نشان دهنده ی جریان انرژی در جهت کسب کردن دانش است و باید با رنگ طلایی فعال گردد عنصر خاک متعلق به ناحیه ی شمال شرقی است عنصر خاک نشان دهنده ی خرد صداقت و اعتماد است.

قرار دادن سفال، کریستال یا یک کتابخانه در این ناحیه در اندوختن دانش کمک خواهد کرد می توانید یک عکس از مدرسه ای که آرزو دارید فرزندتان در ان جا حضور یابد، در آن محل قرار دهید.

 

 

شرق:
رنگ= سبز
شرق نشان دهنده جریان انرژی به سمت سلامت و رفاه است این عنصر معرف بهار است در این زمان گیاهان و چیزهای دیگر در روی زمین متولد میشوند و خورشیداز مشرق طلوع می کند چوب عنصری است که به ما در حفظ سلامتی کمک می کند. اگر شما به اندازه ی کافی در محیط اطرافتان گیاهان سبز و یا چیزهایی زنده نداشته باشید احساس زنده بودن نخواهید کرد قرار دادن گیاهان سبز یا گیاه زیبای خیزران در این قسمت به شما در بدست آوردن یک زندگی شاد سالم و با نشاط کمک می کند.

 

 

جنوب شرقی
این ناحیه معرف عنصر چوب است . این ناحیه نشان دهنده ی ناحیه ی ثروت و پول در منزل است. در این ناحیه از منزل قرار دادن گیاهان سبز شکوفا، یک فواره ی کوچک یا آکواریوم ماهی و یک پاکت حاوی تعدادی سکه، بسیار مهم است اگر شما شخصی از گروه شرق هستید می توانید دیواری که در آن محل قرار دارد را به رنگ سبز نقاشی کنید.

 

 

جنوب :

رنگ = قرمز
این ناحیه معرف جریان انرژی آتش است ما نمی توانیم بدون نور خورشید مدت چندانی زنده بمانیم آتش و جنوب معرف خورشید و گرمایی است که به وسیله خورشید تولید می شود. آشپزخانه بیان کننده ی انرژی آتش است و جایگاه اجاق گاز است که بدون آن نمی توانیم غذای مناسبی میل کنیم.
شومینه ی روشن در منزل شما بخش مهمی از انرژی است این ناحیه بر انرژی ای دلالت دارد که ما به جهان بیرون می فرستیم و آنچه در بازگشت به دست می آوریم به اشکال شهرت ، موفقیت ، ثروت و اعتبار هستند

 

 

 

جنوب غربی
این جهت جریان خاک را نشان می دهد ونماد یکی از مهمترین عناصر است یعنی ازدواج و روابط. کسانی که با دیگران روابط مناسبی ندارند در جستجوی روابطی خوب هستند. گاهی به نظر می رسد که بدست آوردن روابط خوب جزء دشوارترین کارها می باشد. رنگ هایی که دراین ناحیه قرار میدهید باید رنگ مایه هایی از زرد و طلایی داشته باشند از چیزهایی مانند یک جفت از اردکهای ماندارین یا قوهای کریستال استفاده کنید.
قرار دادن هرچیزی از جنس کریستال در این ناحیه به فعال کردن زندگی عاشقانه یا رابطه ی عاشقانه ی شما کمک می کند اردک های ماندارین، پرهایی زینتی ، با رنگ های روشن و سری کاکل دار دارند.
افرادی

 

 

غرب
غرب نشان دهنده جریان انرژی در جهت سلامتی فرزندانتان تحصیلات و در کل رفاه آنهاست. این ناحیه جایگاه عنصر فلز و رنگ سفید است که نماد خلوص و پاکی است.

 

 

شمال غربی
این جهت نیز نشان دهنده ی عنصر فلز است این ناحیه معرف حامی یا مربی و مرشد ماست. قرار دادن یک مجسمه ی فلزی در این ناحیه یاتصویری (در یک قاب فلزی جذاب) از فردی که می تواند به شغل یاحرفه ی ما کمک کند حمایت و پشتیبانی برای شما به ارمغان می آورد.
پاگوآ یک وسیله ی هشت وجهی است که در آن جهت ها، رنگ ها، عناصر و تمام چیزهایی که بر روی افراد تاثیرگذار هستند گنجانده شده است.

چیزهای بسیاری وجود دارد که در جذب ثروت بیشتر بهبود زندگی عشقی و محافظت در مقابل بیماری ها به شما کمک خواهند کرد. شما نباید اشیاء نوک تیز و نوک دارای داشته باشید که از داخل یا بیرون هنگامی که کار می کنید یا درخواب هستید به سوی شما نشانه رفته باشند.نقاط نوک تیز می توانند گوشه ی میزها، کتابخانه ها و اشیاء تیزی باشند که بر روی دیوار نصب می کنید برای مثال شمشیرهای تزئینی. خارج از خانه یا محل کار شما چیزهایی مثل خانه ها، ساختمان ها، برج های کلیسا، تیرهای تلفن، چراغ های خیابانی و خطوط انتقال برق می توانند «تیرهای سمی» تولید کنند.
محافظت در برابر تمام این ها نقش مهمی را در سلامتی و شادی وموفقیت در کسب و کار زندگی شما ایفا می کند.

 

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید